Okładka Dżinn na kontrakcie

Dżinn na kontrakcie

Platforma: ReelShortLiczba odcinków: 67 darmowych odcinków

Eli, potężny dżinn, odzyskuje wolność od mocodawcy pod warunkiem, że poślubi jego wnuczkę, Christine. Jako człowiek, Eli potajemnie pomaga żonie w sukcesie, znosząc jej pogardę. Gdy kontrakt dobiega końca, a w życiu Christine pojawia się dawna miłość, Eli musi zdecydować, czy walczyć o żonę, czy wziąć rozwód.

Kontynuuj historię tutaj

Pobierz aplikację "reelshort"

Wyszukaj poniższy kod śledzenia, aby oglądać

Kod śledzenia1350609

Dżinn na kontrakcie

Eli, potężny dżinn, odzyskuje wolność od mocodawcy pod warunkiem, że poślubi jego wnuczkę, Christine. Jako człowiek, Eli potajemnie pomaga żonie w sukcesie, znosząc jej pogardę. Gdy kontrakt dobiega końca, a w życiu Christine pojawia się dawna miłość, Eli musi zdecydować, czy walczyć o żonę, czy wziąć rozwód.

Obejrzyj wszystkie 67 odcinków Dżinn na kontrakcie na ReelShort.

Gatunki: Inne.

Oglądaj Dżinn na kontrakcie za darmo.

Recenzje Dżinn na kontrakcie

★★★★☆4·10 recenzji

Awatar użytkownika NikaFilm06

NikaFilm06

★★★☆☆·8 miesięcy temu

Nie jest nudno cały czas, ale też nie wciąga mocno.

Awatar użytkownika ZosiaK03

ZosiaK03

★★☆☆☆·8 miesięcy temu

W Dżinn na kontrakcie chemia między parą prawie nie działa.

Awatar użytkownika KasiaMini01

KasiaMini01

★★★★★·5 miesięcy temu

Początek wciąga takie, że chce się oglądać dalej.

Dramy podobne do Dżinn na kontrakcie

Okładka Naznaczona przez niego, zostałam zakazaną zabawką Smoczego Klanu
ReelShort
60 darmowych odc.

Naznaczona przez niego, zostałam zakazaną zabawką Smoczego Klanu

Okładka Powrót Niebiańskiego Cesarza
ReelShort
93 darmowe odc.

Powrót Niebiańskiego Cesarza

Okładka Za mną stoi siedem sióstr
ReelShort
90 darmowych odc.

Za mną stoi siedem sióstr

Okładka Mój szef mąż z kontraktu
MoboReels
60 odc.

Mój szef mąż z kontraktu

Okładka Przeznaczoną partnerką księcia koronnego był zaginiony król
MoboReels
60 odc.

Przeznaczoną partnerką księcia koronnego był zaginiony król

Okładka Przeznaczona mojemu zakazanemu Alfie
ReelShort
60 darmowych odc.

Przeznaczona mojemu zakazanemu Alfie

Okładka Wybitny ochroniarz
ReelShort
64 darmowe odc.

Wybitny ochroniarz

Okładka Miłość poza płótnem
ReelShort
60 darmowych odc.

Miłość poza płótnem

Okładka Przybycie władcy pałac króla piekieł
ReelShort
87 darmowych odc.

Przybycie władcy pałac króla piekieł

Okładka Fałszywy Cesarz
ReelShort
82 darmowe odc.

Fałszywy Cesarz

Okładka Naprawdę nie jestem nieśmiertelny
ReelShort
80 darmowych odc.

Naprawdę nie jestem nieśmiertelny

Okładka Dziedziczka, którą odrzucił
ReelShort
25 darmowych odc.

Dziedziczka, którą odrzucił